Odontologijos klinika Klaipėdoje

Patirtis, kuria galite pasikliauti

Kiekvieno šypsena prasideda ne nuo jos baltumo, bet nuo pasitikėjimo savimi, kuris neįmanomas be geros savijautos.

Taikos odontologijos klinikos direktorė ir gydytoja odontologė Edita Jurgilevičienė odontologijos paslaugas teikia jau daugiau kaip 20 metų. Pacientų rekomendacijų dėka nuspręsta atidaryti daugiau pacientų priimsiančia erdvę, suformuojant profesionalių ir mylinčių savo darbą gydytojų komandą. Klinika yra sertifikuota odontologinių paslaugų teikėja. Taikos odontologijos klinika įsikūrusi Klaipėdoje, Taikos prospekto šiaurinėje dalyje - Bijūnų gatvės ir Taikos prospekto susikirtime.

Dantų sveikatos būklės tikrinamas privalus kas 1,5 metų, tačiau ši rekomendacija yra tik preliminari, palyginti su tuo, kokia yra įvairiapusė žmonių burnos sveikata. Norint turėti sveiką šypseną, reikia ne tik laikytis burnos higienos reikalavimų, kaip dantų valymas du kartus per dieną, dantų siūlo naudojimas ar burnos skalavimas po valgio, bet ir subalansuota ir sveika mityba, reguliari sveikatos patikra ir specialisto atliekama profesionali burnos higiena bent kas pusę metų.

Šie reikalavimai nėra tuščios taisyklės, tai yra Jūsų rūpinimasis savimi – savo kūnu, jo grožiu bei dvasine gerove. Rezultatas – puiki šypsena ir jos būklė, natūraliai balti dantys, gaivus burnos kvapas ir, svarbiausia,- pasitikėjimas savimi.

Odontologijos klinika Klaipėdoje Odontologijos klinika Klaipėdoje

 

Pacientų, kurie taip kruopščiai rūpinasi dantų sveikata – vienetai. Kaip ir gydytojų, kuriems rūpi pacientų kasdieniai rūpesčiai kaip prižiūrėti dantis, rečiau varstant odontologų duris. Taikos odontologijos klinika – tai ilgalaikis išsigelbėjimas pacientams, kuriems yra sušlubavusi burnos sveikatos būklė arba reikalinga profesionali patikra.

 

Kompiuterinis tomografas

Taikos odontologijos klinikos aukšta odontologinių paslaugų atlikimo kokybė yra savaime suprantamas mūsų veiklos bruožas. Odontologijos paslaugos teikiamos naudojant profesionalią sertifikuotą klinikinę įrangą. Atliekami visi reikalingi tyrimai, įvairioms procedūroms. Vieni svarbiausių – dentalinė ir panoraminė rentgenodiagnostika. Šios tyrimų technologijos padeda išanalizuoti burnos ertmės audinių struktūrą.

Atstatant nudilusius dantis dažniausiai net nereikia naudoti dantų gręžimo - tiesiog "Air Flow" smėliasrovės pagalba pašiurkštinamas danties paviršius ir atkuriama jo anatomija.

 

MIKROSKOPAS OPMI pico

MIKROSKOPAS OPMI pico

Savo pacientams norėtume pasiūlyti naują dantų šaknų kanalų gydymo kokybę – gydymą vokišku „Carl Zeiss“ dentaliniu mikroskopu OPMI pico. Vokietijos gamintojas Carl ZEISS yra tarptautinio masto lyderis optikos ir optoelektronikos srityse. ZEISS mikroskopas odontologo praktikoje – pažanga ir prestižas.
Plačiau apie tai…

 

Dantų gydymas lazeriu

Mažinant diskomfortą, kurį gali patirti pacientas procedūrų metu, vis dažniau atsisakoma anestezijos dėl lazerio iLase™ unikalios Biolase technologijos ComfortPulse™, leidžiančios operatoriui beveik neskausmingai preparuoti minkštuosius audinius, naudojant trumpus lazerio spindulio pulsavimus. Šis lazeris padeda daugybę procedūrų atlikti tiksliau, greičiau, ir, kaip minėta – neskausmingiau, palyginti su įprastais klinikiniais įrankiais.
Taigi, Taikos odontologijos klinika – tai vieta, kurioje yra atliekamos labai plataus odontologinio profilio paslaugos. Ypatingą dėmesį taip pat skiriame palaikyti nepriekaištingoms klinikos higienos ir sanitarijos sąlygoms.

 

001

Žinant, kaip svarbu suspėti su tobulėjančiomis medicinos technologijomis koja kojon, klinikoje taikoma A-PRF™ metodas. Jis taikomas, siekiant paspartinti gijimo procesus po chirurginių procedūrų. Pažangią biomembranų metodiką A-PRF™ išrado dr. Joseph Choukroun (Prancūzija). Daugiau apie tai…